На Головну

Послуги

 • Візьми з собою

  Ми допоможемо урізноманітнити будь-який святковий чи звичайний домашній стіл, зекономивши при цьому і час, і гроші! Приймаєте гостей вдома чи офісі? Це може бути просто! У Вас нарешті з’явиться час для повноцінного спілкування! Відтепер замовляйте з собою у бістро “Смачні Сезони” страви української кухні, апетитну піцу та напої!

   

 • FREE WI-FI

  Сьогодення диктує свої новітні правила. Тому, для зручності усіх відвідувачів на території наших закладів надається послуга – бездротовий швидкісний Інтернет за технологією WI-FI. Користуватися мережею інтернет у нас можна без обмежень швидкості та вхідного і вихідного трафіку. WI-FI бістро “Смачні Сезони” — це Ваша гарантія встигнути зробити все заплановане з максимальними задоволенням від якісної та смачної їжі.

 • Корпоративні замовлення

  Бістро “Смачні Сезони” завжди радо вітатиме Вас під час проведення будь-яких масових заходів: – корпоративів, ділових зустрічей, презентацій; – урочистих ювілеїв, днів народжень, хрестин, дитячих святкувань; – відзначення будь-яких інших подій. Наші зали вміщають понад 100 осіб одночасно. Ми подаруємо затишок та забезпечимо ситість Ваших гостей.

  Приймаємо замовлення святкувань: дні народження, хрестини, весілля, а також комплексні обіди для туристичних груп та ін. за тел.: (097) 545-52-57 Мирослава.

  Корпоративні замовлення