На Головну

Що нового

THE GRAND OPENING

Новий заклад  мережі бістро “Смачні сезони” з’явився на гастрономічній карті Львова! Заходьте до нас за адресою вул. Наукова 7д (бізнес-парк “Оптіма-плаза”)!

Ми змінюємося для вас – відтепер новий стильний інтер’єр наших закладів не залишить байдужим жодного відвідувача! Наша команда ламає стереотипи та доводить, що широкий вибір страв може бути доступним, тому наші ціни приємно вас здивують!

Заходьте на сніданки, ранкову каву, бізнес-ланчі, обіди з колегами та друзями, вечері з коханими та сімейні посиденьки!

Решта новин

 • Справжня італійська піца у “Смачних Сезонах”!

  Відтепер у “Смачних Сезонах” справжня італійська піца на тонкому хрумкому тісті, приправлена ароматним соусом з додаванням найсмачніших делікатесів! Завітай до наших закладів!

 • Запрошуємо в оновлені “Смачні Сезони” у ТРЦ “Південний”

  Як ми і обіцяли – сучасний, стильний та вишуканий заклад! Оновлений інтер’єр та атмосфера, які нікого не залишать байдужими! Завітайте і ви – “Смачні Сезони” у ТРЦ “Південний”!

 • Відтепер працюємо без вихідних!

  Ми раді повідомити, що з 01 листопада 2016 року новий заклад мережі бістро “Смачні Сезони”, що знаходиться за адресою м. Львів, вул. Наукова, 7д, працюватиме для вас до вечора та без вихідних. Отож чекаємо на вас

 • THE GRAND OPENING

  Новий заклад  мережі бістро “Смачні сезони” з’явився на гастрономічній карті Львова! Заходьте до нас за адресою вул. Наукова 7д (бізнес-парк “Оптіма-плаза”)! Ми змінюємося для вас – відтепер новий стильний інтер’єр наших закладів не залишить байдужим

 • Здорова альтернатива – просп.Чорновола, 57а

  А у нас знову відкриття! Пропонуємо відвідати новий заклад мережі бістро “Смачні сезони” за адресою м. Львів, просп. Чорновола, 57а (поблизу кільця просп. Чорновола – вул. Липинського). Потрібно швидко пообідати? Зроби це з користю для свого здоров’я!

 • Новий заклад по вул. Б. Хмельницького, 212

  Мережа бістро “Смачні Сезони” радо зустрічає гостей у своїх закладах. Так і у новому щойно відкритому закладі на Б.Хмельницького, 212 Вас радо і привітно зустрінуть та вразять вишуканими стравами за помірними цінами. Завітайте до

 • Ми біля Радіоринку

  Ми невпинно продовжуємо Вас дивувати. Відтепер ми і у промислових районах нашого міста дбаємо, аби Ви були ситі. Домашні страви зроблять приємним кожен Ваш робочий день.

 • Організація комплексних обідів для туристичних груп

  Ви приїхали до Львова і бажаєте смачно і дешево поїсти? Тоді ми чекаємо на Вас! Організуємо комплексні обіди, а також сніданки та вечері на будь-яку кількість людей. Ви можете скласти меню на свій смак,